Asayiş Haberleri Tümü
Sponsorlu Baglantılar
Sponsorlu Baglantılar

Bakıcısına Verdiği Evi Yakıp Kendisini Yaraladı

Konya’da 84 yaşındaki bir kişi, bakıcı olarak tuttuğu aileye verdiği evi yakıp, kendisini bıçakla yaraladıktan sonra otomobiliyle hastaneye giderken kaza yaptı. Yaşlı adamın, kendisiyle tartışan bakıcının kocasından intikam almak istediği...

Konya’da 84 yaşındaki bir kişi, bakıcı olarak tuttuğu aileye verdiği evi yakıp, kendisini bıçakla yaraladıktan sonra otomobiliyle hastaneye giderken kaza yaptı. Yaşlı adamın, kendisiyle tartışan bakıcının kocasından intikam almak istediği öğrenildi.

Olay, merkez Meram İlçesi Durunday Mahallesi Seyfettin Sokaktaki evde meydana geldi. İddiaya göre, 84 yaşındaki Yönüs Ç., bakıcı olarak tuttuğu İsmet E’nin dini nikahlı eşi Şaban U. ile tartıştı. Tartışmaya bakıcı kadının kız kardeşi Emine A. da karıştı. Bunun üzerine yaşlı adam bastonu ile bakıcı kadının kız kardeşi Emine A’nın kafasına vurarak yaraladı. Bakıcı ve kocası, yaralanan kız kardeşi hastaneye götürdü.

Suçunu gizlemek isteyen yaşlı adam bakıcısına verdiği evi yaktıktan sonra kendisini iki ayrı yerinden bıçaklayarak otomobiliyle hastaneye doğru yola çıktı. Yaşlı adam Kürdan Mahallesi Bıldırcın Sokak’ta aracının direksiyon hakimiyetini kaybederek önce kaldırıma çıktı ardından da direğe çarptı.

Bıçak yarası bulunan Yönüs Ç., kazada da hafif şekilde yaralandı. Ambulansla Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan yaşlı adam tedavi altına alındı. Durumu iyi olan yaşlı adam, bakıcısına verdiği evin yakılması ve bıçaklanması olayını bakıcısının kocasının üzerine attı. Polis, gömlekte ve atlette bıçak izi olmadığını fark etmesi üzerine kendi kendini yaraladığını düşünerek yönelttiği sorularla gerçeği itiraf ettirdi. Yaşlı adamın kendisiyle tartışan bakıcısının eşinden intikam almak için böyle bir şey yaptığını söylediği öğrenildi.

Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz
Facebook Yorumları