Konya’da Yangın Ucuz Atlatıldı
Asayiş Haberleri Tümü
Sponsorlu Baglantılar
Sponsorlu Baglantılar

Konya’da Yangın Ucuz Atlatıldı

Konya’da 11 yaşındaki çocuğun okula gitmesinin ardından odasında başlayan yangın ucuz atlatıldı. Anne ve babanın uyurken yakalandığı yangında, maddi hasar meydana geldi.Olay, merkez Selçuklu ilçesi Hüseyin Harzem Sokak’ta meydana geldi....

Konya’da 11 yaşındaki çocuğun okula gitmesinin ardından odasında başlayan yangın ucuz atlatıldı. Anne ve babanın uyurken yakalandığı yangında, maddi hasar meydana geldi.

Olay, merkez Selçuklu ilçesi Hüseyin Harzem Sokak’ta meydana geldi. İddiaya göre, 11 yaşındaki Yusuf Yağız, okula gitmek için evden çıktıktan sonra yattığı odada elektrik kontağından yangın çıktı. Çıkan yangın biranda tüm evi sardı. Uykuda olan anne ve baba ise komşuları tarafından uyandırıldı. Evlerinin yandığını gören aile, çocuklarının okula gittiğini öğrenince rahat bir nefes aldı. Yangın nedeniyle ev ve eşyalar kullanılamaz hale geldi. Yangını itfaiye ekipleri müdahale ederek söndürdü. Oğlunun erkenden kalkıp okula gitmesi sayesinde kurtulduğunu belirten baba Orhan Yağız, “Oğluma bir şey olmasında mala gelsin, mal nasıl olsa yeniden alınır” dedi. Evi yanan anne ise gözyaşı döktü.

Yangınla ilgili soruşturma başlatıldı.

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz
Facebook Yorumları