Asayiş Haberleri Tümü
Sponsorlu Baglantılar
Sponsorlu Baglantılar

Merdaneyle Öldürülen Anne Ve Kızı Defnedildi

İzmir’in Gaziemir ilçesindeki evlerinde öldürülen anne ve kızı, memleketleri Konya’nın Akşehir ilçesinde toprağa verildi.Yapılan otopsilerin ardından Havide Sarıkaya (60) ve annesi Düriye Atağan (76)'ın cenazeleri, yakınları tarafından...

İzmir’in Gaziemir ilçesindeki evlerinde öldürülen anne ve kızı, memleketleri Konya’nın Akşehir ilçesinde toprağa verildi.

Yapılan otopsilerin ardından Havide Sarıkaya (60) ve annesi Düriye Atağan (76)'ın cenazeleri, yakınları tarafından Adli Tıp Kurumundan alınarak toprağa verilmek üzere dün akşam saatlerinde memleketleri Konya’nın Akşehir ilçesine getirildi.

Akşehir Devlet Hastanesi morguna konulan kadınların cenazeleri Cuma namazı öncesinde alınarak Hasan Paşa İmaret Camisine getirildi. Cenazeye Akşehir Belediye Başkanı Abdülkadir Oğul ve ailenin yakınları katıldı. Öldürülen Havide Sarıkaya’nın eşi Sefer Sarıkaya (69)'nın oldukça bitkin ve üzgün olduğu gözlenirken akrabaları da tabutların başında gözyaşı döktü. Kılınan cenaze namazı sonrası kadınlar Nasreddin Hoca Şehir Mezarlığı’nda gözyaşları arasında toprağa verildi.

İzmir’in Gaziemir ilçesinde yaklaşık bir haftadır haber alamadıkları komşuları Havide Sarıkaya ve Düriye Atağan'ın yaşadığı evden ağır kokular gelmesi üzerine mahalle sakinleri polise haber vermiş, eve giren polis Sarıkaya ve Atağan'ın cansız bedenleriyle karşılaşmıştı. Kadınların merdaneyle dövülerek öldürüldüğü belirlenmiş, olayın şüphelisi olarak yakalanan Havide Sarıkaya’nın oğlu A.S. tutuklanmıştı.

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz
Facebook Yorumları