Konya Haberleri Tümü
Sponsorlu Baglantılar
Sponsorlu Baglantılar

Başkan Hançerli Muhtarlarla Belediye Çalışmalarını Değerlendirdi

Konya’nın merkez Karatay İlçe Belediye Başkanı Mehmet Hançerli, 2013 yılı yatırım ve projelerini muhtarlara anlattı.Karatay Belediyesi Encümen Salonu’nda gerçekleşen toplantıda, Karatay'a modern ve çağdaş bir kent kimliği kazandırmak...

Konya’nın merkez Karatay İlçe Belediye Başkanı Mehmet Hançerli, 2013 yılı yatırım ve projelerini muhtarlara anlattı.

Karatay Belediyesi Encümen Salonu’nda gerçekleşen toplantıda, Karatay'a modern ve çağdaş bir kent kimliği kazandırmak için mahalle muhtarları ile koordineli bir şekilde çalıştıklarını ifade eden Başkan Hançerli, hemen hemen her mahalleye yeni yatırımlar kazandırdıklarını belirtti. Hançerli, belediyelerin halk ile diyaloğunu sağlayan, mahallelerde yaşanan sorunları belediyelere ileten muhtarlar ile sık sık bir araya gelerek sorunların görüşüldüğünü ve olumlu sonuçlar alındığını dile getirerek, “Karatay’ın geçmişten bugüne uzanan değişiminden büyük mutluluk duyuyoruz” dedi. Muhtarların mahalleleri ile ilgili sorunlarını tek tek dinleyen Başkan Hançerli, sorunların çözümü ile ilgili çalışmaların hızla başlatılacağını kaydetti.

Başkan Hançerli 2013 yılının Karatay için yatırımlar ve projeler yılı olacağını belirterek, muhtarlar ile koordineli çalışmanın icraatların Karataylıların istek ve ihtiyaçları doğrultusunda şekillenmesi açısından çok büyük önem arz ettiğini belirtti.

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz
Facebook Yorumları