Konya Haberleri Tümü
Sponsorlu Baglantılar
Sponsorlu Baglantılar

Seydişehir'de Şehit Annelerine Anlamlı Yemek

Konya’nın Seydişehir İlçe Kaymakamı Tuncay Sonel ve eşi Handan Sonel, şehit anneleri ile yemekte bir araya gelerek onların anneler gününü kutladı.Kuğulu Park’ta düzenlenen programa Kaymakam Tuncay Sonel, Belediye Başkanı Abdulkadir Çat,...

Konya’nın Seydişehir İlçe Kaymakamı Tuncay Sonel ve eşi Handan Sonel, şehit anneleri ile yemekte bir araya gelerek onların anneler gününü kutladı.

Kuğulu Park’ta düzenlenen programa Kaymakam Tuncay Sonel, Belediye Başkanı Abdulkadir Çat, Gazi ve Şehit Aileleri Derneği Başkanı Yakup Söğüt, şehit anneleri ve şehit eşleri katıldı. Yemekte Kaymakam Tuncay Sonel şehit annelerine, “Biz de sizlerin evladınızız, sizler başımızın tacısınız, sizlere kapımız her zaman açık. Zaten sizleri evlerinizde ziyaret ederek, çaylarını içmiştik. Bu gün vesilesiyle de istedik ki beraber olalım. Allah size sağlık ve hayırlı ömür versin” diyerek günün anısına çeşitli armağanlar takdim etti.

Yemeğe katılan şehit anneleri ise, “Kaymakam bey bizim evladımız, kısa sürede evlerimize gelerek bizleri ziyaret etti. Her ortamda bizlerin gönlünü aldı. Bu gün de bizleri hatırlaması hepimizi mutlu etti. Ayrıca uçakla Doğu Karadeniz gezisine göndereceğini bu gün kendisinden öğrendik. Memleketin o taraflarını hiç görmemiştik, bunun için de ayrıca Kaymakam evladımıza teşekkür ediyoruz” diyerek duygularını dile getirdiler.

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz
Facebook Yorumları