Mersin Haberleri Tümü
Sponsorlu Baglantılar
Sponsorlu Baglantılar

Chp’li Kadınlardan Şehit Ve Gazi Annelerine Ziyaret

CHP Mersin il ve ilçe kadın kolları üyeleri, Anneler Günü öncesinde Mersin Gazi ve Şehit Asker Ailelerine Yardım Derneği’ni ziyaret ederek, şehit ve gazi annelerinin Anneler Günü’nü kutladı.Ziyaret, CHP Mersin İl Kadın Kolları Başkanı...

CHP Mersin il ve ilçe kadın kolları üyeleri, Anneler Günü öncesinde Mersin Gazi ve Şehit Asker Ailelerine Yardım Derneği’ni ziyaret ederek, şehit ve gazi annelerinin Anneler Günü’nü kutladı.

Ziyaret, CHP Mersin İl Kadın Kolları Başkanı Nevin Zaimoğlu öncülüğünde Yönetim Kurulu üyeleri ile Mezitli İlçe Kadın Kolu Başkanı Afitap Duru Bora, Toroslar ilçe Kadın Kolu Başkanı Filiz Ayaz ve Yenişehir İlçe Kadın Kolu Başkanı Sevgi Uğurlu, yönetimlerinde yer alan kadınlarla birlikte gerçekleştirildi. Gazi ve Şehit Asker Ailelerine Yardım Derneği Başkanı Suna Ünlüselek’in karşıladığı CHP’li kadınlar, şehit ve gazi anneleriyle bir araya geldi. Ünlüselek, konuklarına derneğin işlevi, çalışmaları, şehit ve gazi ailelerinin içinde bulundukları durum ve sorunları hakkında bilgi verdi.

İl Kadın Kolları Başkanı Zaimoğlu ise derneğin çok büyük toplumsal öneme sahip çalışmalarından dolayı Ünlüselek’e teşekkür etti. Şehit annelerinin Anneler Günü’nü kutlayan Zaimoğlu, “Annelerin çektiği bu acılardan dolayı birbirimizi en iyi biz kadınlar anlarız, çünkü hepimiz anneyiz” dedi.

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz
Facebook Yorumları