Mersin Haberleri Tümü
Sponsorlu Baglantılar
Sponsorlu Baglantılar

Mersin Şoförler Odası Olimpiyatlara Hazır

Mersin Şoförler ve Otomobilciler Odası, 20-30 Haziran tarihleri arasında yapılacak olan 17. Akdeniz Oyunları'na katılacak sporcu ve konukların ticari taksi ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile Oda bünyesinde 24 saat hizmet verecek bir çağrı...

Mersin Şoförler ve Otomobilciler Odası, 20-30 Haziran tarihleri arasında yapılacak olan 17. Akdeniz Oyunları'na katılacak sporcu ve konukların ticari taksi ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile Oda bünyesinde 24 saat hizmet verecek bir çağrı merkezi oluşturdu.

Mersin Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Veysel Sarı, Akdeniz Oyunları kapsamında ticari taksi çağırma merkezinde görev yapacak İngilizce bilen elemanların görev yapacağını, bu personellerin taksileri talep edilen adrese yönlendireceğini söyledi. Akdeniz Oyunları Komitesi ile yapılan iş birliği sonucu 50 ticari taksi şoförüne 2 ay pratik İngilizce konuşma dil kursu verildiğini kaydeden Sarı, "Bunun için Odamız bünyesinde 3373370, 3373371 ve 3373372 numaralı telefonlarımızın başında İngilizce bilen elemanların istihdam edileceği bir çağrı merkezi oluşturuldu. Bu hizmetin verilmesindeki amacımız, Mersin'e gelecek sporcu ve konukların kentimizden iyi ve güzel intiba ile ayrılmalarını sağlamaktır" dedi.

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz
Facebook Yorumları