Mersin Haberleri Tümü
Sponsorlu Baglantılar
Sponsorlu Baglantılar

Mezitli Protokolü Kermeste Buluştu

Mersin’in merkez Mezitli ilçesindeki dört yardım derneği, öğrenciler yararına kermes düzenledi. Kermesin açılışını Mezitli Kaymakamı Kamil kıcıroğlu ile Mezitli Belediye Başkanı Uğur Yıldırım yaptı.Babil Caddesi üzerindeki Mezitli...

Mersin’in merkez Mezitli ilçesindeki dört yardım derneği, öğrenciler yararına kermes düzenledi. Kermesin açılışını Mezitli Kaymakamı Kamil kıcıroğlu ile Mezitli Belediye Başkanı Uğur Yıldırım yaptı.

Babil Caddesi üzerindeki Mezitli Belediyesi Sanat Evi yanında açılan kermese, Kaymakam Kıcıroğlu ve Belediye Başkanı Yıldırım’ın yanı sıra Fındıkpınarı Belediye Başkanı Fatih Say, Güzelyayla Belediye Başkanı Ali Yeni, İlçe Müftüsü Nusret Karabiber, ilçe müdürleri, okul müdürleri, dernek yöneticileri ve vatandaşlar katıldı. Açılış konuşmasını yapan Mezitli Dayanışma ve Eğitim Çağındaki Öğrencilere Yardım Derneği Başkanı Murat Gılıçoğlu, “Bizler öğrencilerimizin daha huzurlu bir ortamda eğitim almalarını sağlamak, maddi ve manevi ihtiyaçlarını karşılamak için böyle bir etkinlik yapmış bulunuyoruz. Bu etkinliğimizde maddi ve manevi desteklerini bizden esirgemeyen bütün hayırsever kardeşlerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Bu anlamlı etkinlikte bulunmanın kendisini mutlu ettiğini söyleyen Başkan Yıldırım da emeği geçen herkese teşekkür ederken, Kaymakam Kıcıroğlu ise “Mezitli ilçesindeki 14 eğitim derneğinden dördünün ortaklaşa açmış olduğu kermeste bugün sizlerle birlikteyiz. Bu kermesi düzenleyen derneklere, bu derneklerden istifade eden gençlere ve yine bu dernekleri destekleyen, her türlü çalışmasına katkı veren hayırseverlere, hayırlı, uğurlu olmasını temenni ediyorum” diye konuştu.

Konuşmaların ardından kermesin açılış kurdelesi Kıcıroğlu, Yıldırım, Say ve Karabiber tarafından kesildi.

Yorumlar
  • Rabia

    aşk dedikleri bu olsa gerek insan demek ki sevdiği için sevdiğinin adını dağlara bile yazarmış

    cevapla
  • fenaa

    fenaaa

    cevapla
Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz
Facebook Yorumları