Spor Haberleri Tümü
Sponsorlu Baglantılar
Sponsorlu Baglantılar

Tarsus'ta Uluslararası Tenis Turnuvası

Mersin’in Tarsus ilçe Kaymakamlığı himayesi, Tarsus Belediyesi’nin ana sponsorluğu ile Tenis Kulübü tarafından bu yıl 4'üncüsü düzenlenecek olan "Tarsus Cup 2013 Uluslararası Ödüllü Tenis Turnuvası"nın protokolü imzalandı.Tarsus...

Mersin’in Tarsus ilçe Kaymakamlığı himayesi, Tarsus Belediyesi’nin ana sponsorluğu ile Tenis Kulübü tarafından bu yıl 4'üncüsü düzenlenecek olan "Tarsus Cup 2013 Uluslararası Ödüllü Tenis Turnuvası"nın protokolü imzalandı.

Tarsus Tenis Kulübü Başkanı Levent Alpaltaş, 10 bin Dolar ödüllü turnuvanın bu yıl, 25 Mayıs - 2 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirileceğini söyledi.

Uluslararası organizasyona ev sahip yapacakları için mutlu olduklarını söyleyen Alpaltaş, “10 bin yıllık tarihi olan Tarsus’umuzda uluslararası Tenis Turnuvasının 4’üncüsünü düzenlemekten gurur duymaktayız. Birçok ilde bile yapılmayan bu turnuvayı ilçemizde düzenlemekteyiz. Turnuvaya 25 ülkeden çok sayıda tenisçi katılacak. Bu seneki turnuvamızı da başarılı bir şekilde tamamlamak ve Tarsus’a farklı ülkelerden gelen bu sporcuların Tarsus’tan iyilik ve güzelliklerle dolu anılarla ayrılmalarını sağlamak istiyoruz. Tarsus Tenis Kulübü olarak bizlere destek veren tüm sponsorlarımıza teşekkür ediyoruz. Turnuvamızın şölen havası içinde geçmesini diliyoruz” şeklinde konuştu.

Konuşmanın ardından Tarsus Kaymakamı Orhan Şefik Güldibi, Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz ve Tenis Kulübü Başkanı Levent Alpaltaş tarafından protokol imzalandı.

Yorumlar
  • murat can

    ööööööööööööööö midem bulandı

    cevapla
Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz
Facebook Yorumları