Konya Haberleri Tümü
Sponsorlu Baglantılar
Sponsorlu Baglantılar

Konya’da Bakkallara Eğitim Semineri

Konya Bakkallar Bayiler ve Kuruyemişçiler Esnaf Odası tarafından 30 Nisan 2013 tarihinde “Çağdaş Bakkal” konulu eğitim semire verilecek.Türkiye genelinde sürdürülen Çağdaş Bakkal Eğitim ve Koçluk Projesi kapsamında bakkallara “Çağdaş...

Konya Bakkallar Bayiler ve Kuruyemişçiler Esnaf Odası tarafından 30 Nisan 2013 tarihinde “Çağdaş Bakkal” konulu eğitim semire verilecek.

Türkiye genelinde sürdürülen Çağdaş Bakkal Eğitim ve Koçluk Projesi kapsamında bakkallara “Çağdaş Bakkal” konulu eğitim semineri verileceğini ifade eden Oda Başkanı Süleyman Yılmaz, artan rekabet karşısında bakkalların ayakta kalmasına destek olmayı amaçladıklarını kaydetti. Seminerin, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Konferans Salonunda yapılacağını vurgulayan Yılmaz, seminerde bakkalların işletmelerini daha verimli ve karlı şekilde yönetmelerine katkı sağlayacak şekilde satış yöntemleri, satın alma, iş idaresi, teşhir, pazarlama gibi çağdaş perakende yönetim tekniklerini örnek uygulamalar eşliğinde anlatılacağını söyledi. Bakkalların başarılı olmasını sağlayacak faktörlerin tespit edildiği dile getiren Yılmaz, 30 Nisan'daki seminere tüm bakkal esnafını davet etti.

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz
Facebook Yorumları