Magazin:
CEM YILMAZ İLE MARAL BÜYÜKSARAÇ'IN 'NEZAKET' TWEETLERİ

İhsan DÖRTKARDEŞ/ İSTANBUL, () - İŞADAMI Mete Büyüksaraç'ın kızı oyuncu Maral Büyüksaraç, 18 yaşına girerken eski sevgilisi komedyen Cem Yılmaz'dan üzerinde 'Daima gülümse' notu iliştirilen 200 çiçek gönderdiği iddiası ile başlayan tartışma karşılıklı 'Nezaket' tweetleri ile yeni boyuta ulaştı. Çiçek gönderdiği iddiasını kabul etmeyen ve Maral Büyüksaraç'ın sert dille yanıt verdiği Cem Yılmaz, yeni yıl nedeniyle yazdığı tweet’te 'Nezaket bitince her şey biter. 2015 nezaket yılı Bir günah da benden olsun' derken Büyüksaraç, 'Ben susuyorum pek nezaketli insan. Beni aramayacaksın, benimle olmayacaksın ya da yaşadığının arkasında duracaksın' yazdı.
Son dönemde uyuşturucu haberleriyle ön plana çıkan, uyuşturucu satın almak suçundan hakkında 2 yıla kadar hapis cezasıyla yargılanan Maral Büyüksaraç, 28 Aralık’ta 18 yaşına girdi. Cihangir'de bir arkadaşının evinde doğum günü kutlaması yapan ablası Bergüzar Büyüksaraç'la çektirdiği fotoğrafları paylaşan Maral Büyüksaraç, eski sevgilisi Cem Yılmaz'ın üstüne 'Daima gülümse' yazılı not iliştirilen 200 gül yolladığını paylaştı. Ayşe Boyner, Esme Madra, Barış Kılıç, Rıza Kocaoğlu’nun da katıldığı doğum günü haberinin yayılmasının ardından Cem Yılmaz, Twitter'deki hesabında çiçek yollamadığını belirterek, 'Bu kişileri tanımıyorum. Ama ne yapılmak istendiğini anlıyorum' diye yazdı. Maral Büyüksaraç da, Yılmaz'ın yazdıklarına witter hesabından yanıt verdi. Büyüksaraç, 'Hayaletlerden gelen çiçekler doğum günümü kutlamış ahahahaha. Cem terbiyesizlik yapıyor. 1 insan ne yaşarsa yaşasın arkasında durmalı. Ben konuşmayarak gösteriyorum saygımı. Hakkımda konuşulsun istemiyorum' diye yanıt yazdı.
KARŞILIKLI TWEETLER
Cem Yılmaz, bugün twitter’deki hesabından isim vermeden, 'Nezaket bitince her şey biter. 2015 nezaket yılı… Bir günah da benden olsun. Yeni yılınız kutlu olsun, nezaketli, güzel insanlar' diye yazdı.
Maral Büyüksaraç, bu tweet'in ardından, 'Ben susuyorum pek nezaketli insan! O zaman beni aramayacaksın, o zaman benimle olmayacaksın.. Ya da yaşadığının arkasında duracaksın' tweetini takipçileriyle paylaştı.

FOTOĞRAFLI

Sponsorlu Baglantılar
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Esra Erol'u Çok Kızdırdı
Esra Erol'un sunduğu izdivaç programında gergin anlar yaşandı.

Haberi Oku