Magazin:
Yeşim Ceren Bozoğlu 21 günde 7 kilo verdi
 İki haf­ta ön­ce 'O Ha­yat Be­nim' di­zi­sin­den ay­rı­lan Ye­şim Ce­ren Bo­zoğ­lu, can­lan­dır­dı­ğı ka­rak­ter için al­dı­ğı 30 ki­lo­yu ver­ebilmek için Ku­şa­da­sı­'n­da bir za­yıf­la­ma mer­ke­zi­ne git­ti. 21 gündür za­yıf­la­ma mer­ke­zin­de ka­lan Bo­zoğ­lu, 7 ki­lo ver­di.
AT KUYRUĞU ÇAYIYLA ZAYIFLADI

Ka­lan ki­lo­la­rı­nı ver­mek için sı­kı bir şe­kil­de ça­lı­şan Bo­zoğ­lu, di­yet prog­ra­mın­da ağır­lık­lı ola­rak seb­ze ye­mek­le­ri, sa­la­ta­ ve seb­ze çor­ba­la­rı­nı ter­cih et­ti­ği­ni an­lat­tı.Bo­zoğ­lu­'nun ki­lo ver­me­sin­de­ki en önem­li et­ken­ler­den bi­ri de şiş­kin­li­ği alan ve faz­la ki­lo­lar­dan kur­tul­ma­ya ya­ra­yan at kuy­ru­ğu ça­yı.

ÖZEL TARİFİNİ VERDİ

Bu ça­yı ye­mek­ler­den son­ra iç­ti­ği­ni be­lir­ten Bo­zoğ­lu, "Bir tu­tam at kuy­ru­ğu, 4,5 ka­ran­fil, bir ka­buk tar­çı­nı kay­na­mış su­ya atı­yo­ruz. Gün içe­ri­sin­de ye­mek­ler­den son­ra tü­ke­ti­yo­ru­z" de­di. Sanatçı, sabahları tükettiği may­da­noz, li­mon, na­ne, ro­ka, sa­la­ta­lık ve de­re­otundan oluşan 'yeşil iksir' ka­rı­şı­mının da tok tuttuğunu söyledi.

15 KİŞİYLE YÜRÜYOR

Zayıflama sırlarını sosyal medyada sevenleriyle paylaşan sanatçı, "Şu anda benimle birlikte 15 kişi yürüyüşe başladı. Onlar bana fotoğraflarını gönderdikçe motive oluyorum. Bulunduğum zayıflama merkezinde önemli olanın zayıflamak değil, yağ yakımı olduğunu öğrendim. Totalde 7 kilo verdim. Bunun 5 kilosu yağ" diye konuştu.

KİTAP ÇIKARACAĞIM

Zayıflama programı çok ilgi gören Bozoğlu, "Kitap düşüncesiyle yola çıkmadım ama zayıflama hikayemi kitap haline getirmemi isteyenler oldu. Ben de buna sıcak bakmaya başladım. Teklifler de geliyor. Bir kitap çıkaracağım" dedi.
Sponsorlu Baglantılar
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
ggggggggggggggggggğgggggggggg 4 yıl önce

Kazanırız inşAllah

Misafir Avatar
pınar türkmen 4 yıl önce

bismilahir rahmenir rahim allhım beni sınavı kazandır

Misafir Avatar
gulcihan korkmaz 4 yıl önce

bende 1 ay icerisinde 10 kg werdimm bana ulasmak isterseniz 05423087136

Misafir Avatar
z 4 yıl önce

badsadfekahvf sdnf vsdjknksjkgbfjkfn skldfnkdahsnfcg töçahnfasdlflafsadfjsdjafjsdajfjsdlafljksadjlfajlskfljalskjfdljkasdjfjlsdafljjlsakdflsadfjlkasdfljksdlfljjlsdafjlkasdjlkfalsdfljasdljfjsdlajldafsjadsjfljkdsfljksdfkljjklsdfjlkljkasfdljkdasfjlkjlkafsdjlkafsjdaelfsdjkfdsjklafdsjlkljkfdasljkfdaljkfadsljkfladjksjklsdfajklaskjfljkasdfjklasdjklfasdjklflaksdfkljlkadsjflkzfdlkaslfjklkadshıafvsdjklvhukesrhsdctfewdshdfjldhskfjhwaefjklhdshklşjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjerhjeghffhegherjherhreşhjjfjherjhegthtrhrehghgrthjrthjhjtrhjtghjhjdshahsdhjasdhjasdhsadashdhksdhasdhshadhasdjhsahhjasdhjasdjksdahjsahdhjasdhsdjhsahdhaskdsjkwsgfajlsdghkesvgfsjdvnkrjdgvuehkfshnhsdönvjfdshgjkfdgfegherughjrdhtuhgjthuıalkfjldksncfıeuhuerfhuırhgszhdfuısdghfeasdjjaesdfjdsjfjçksdfjjsddsfjkfsdhfdshkdsfhhjfjdsfhkkdhfshdsfhfdshsdfhjdfshdhsfhdfshkdfhjsdfhkkhdfshsdfkhdfhsjsdfkhkdsfhkjshfskjdfkhsdhfjkhsdfjhskjdfkjsdkjfhsjkdfjkshdfjsdfjksdjfsdjfksdhfhsdfhkhsdfhdfhksdkhfsdhdfshkdsfhhksdfhsdfhsdkjfjkdsfhsdjkhfsdjfhsdkjsdjfhksjdhfkjs

Esra Erol'u Çok Kızdırdı
Esra Erol'un sunduğu izdivaç programında gergin anlar yaşandı.

Haberi Oku