Özel Haber:
En Güzel Yılbaşı Mesajları 2015 Yeni Yıl Mesajları
Sizler için hazırlamış olduğumuz yeni yıl mesajlarını Yılbaşı sözlerini ve Yılbaşı tebrik kartlarını buradan paylaşabilirsiniz. İlk olarak yeniyılınızı kutlar ve herkese hayırlı bir yıl dileriz. 
1 ocak 2015 perşembe günü yeniyılın ilk günü. İlk olarak bu güzel bir günde herkese mutlu bir yıl diliyoruz.
Her yıl olduğu gibi bu yılda yılbaşı özel mesajlar bizim sitede.Yeni yıl mesajı Yılbaşı mesajları ister sevgilinize ister kardeşinize dostunuza yolluya bileceğiniz çok özel yeni yeni yıl mesajları burada.
Yılbaşı gecesi mesajları Yılbaşı kutlama mesajları

Yılbaşı mesajları yılbaşına girerken sevdiklerimizi mutlu etmenin en güzel yollarından biri. Özellikle yakınımızda olamayan sevdiklerimiz için en anlamlı, en duygusal ve en sevgi dolu mesajları ararız.

Bu Güzel bir günde sizlerde arkadaşlarına dostunuza mesaj göndermek istemez misiniz.
Aşağıda sıralanmış şekilde paylaştığımız yılbaşı mesajlarını sevdiklerinize gönderebilirsiniz. Sizlerde bildiğiniz hoşunuza gittiği yeniyıl mesajlarını aşağıdaki yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.
» Her yeni yıl başka bir güzel.. 2015 yeni yılının sizlere hayatınız boyunca unutamayacağız güzellikler yaşatsını diliyorum. Yeni yılınız kutlu olsun.

» Herkes başkasına yardım etseydi, herkesin işi yapılmış olur. 2015 paylaşımlarımızın yılı olsun. Mutluluk, esenlik ve sevinçler getirsin. Mutlu yıllar.

» Sağduyu aklın gardiyanıdır. Görevi: Kuşkulu düşüncelerin içeri girmesine, ve de dışarı çıkmasına engel olmaktır.2010 yılının hepize mutlu, sağduyulu ve sağlıklı günler getirmesi dileğiyle..

yılbaşı sözleri Yeni yıl 2015


 Yılbaşı 2015 evet arkadaşlar 2015 yılına da girmiş bulunuyoruz şu dakikalarda. İlk olarak şu satırları yazarken herkesin yeniyılını kutlar ve barış sevgi dolu bir yıl daha geçirmek dileğiyle.

 Yılbaşı için özel eğlence mekanları partiler veyada güzel bir restaurantta yılbaşı gecesi kutlanmasına katılmak otelde eğlencelerle ya da evde oturarak çerez kola televizyon izleyerek gibi  geçirecek tüm arkadaşları ilgilendirecek bir konu ;

Yılbaşı gecesi mesajları 2015 yılbaşı mesajları en yeni güzel mesajlar kısa uzun şiirler burada
Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle tüm dostların yeni yılı kutlu olsun.
 
Bir yıl daha geçti. Mutluluğunun ömür boyu devam etmesini,yaşantında hiçbirşeyin seni üzmemesini diler ve yeni yılını candan kutlarım.
Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle yeni yılı kutlu olsun.
 
Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla.. Nice Yıllara!
 
Yine yeni bir yıl var kapımızda. 2015 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle. Geleceğinizi oluşturacak her yeni gün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi mutlu edecek şekilde olsun! İyi Seneler!
 
En güzel yeni yıl mesajları okuyun.Yılbaşı mesajları okuyun.Yılbaşı 2015 en güzel sözlerini sizler için derledik.Yeni yılınız şimdiden kutlu olsun.Yeni yılda sağlıklı,mutlu ve güzel günler geçirmeniz dileğiyle...

» Hedefsiz büyük şeyler yapılamaz. 2015 yılında tüm hedeflerinizin gerçekleşmesi dileğiyle..

» Hiç yanlış yapmayan insan genellikle hiçbir şey yapamaz. 2015 yılında yanlışlarımızın az, başarılarımızın devamlı olması dileğiyle yepyeni yıllar..

» Nerede hayat varsa, orada umut da vardır. Yeni yılda tüm ümitlar ve başarılar seninle olsun. Mutlu huzurlu yıllar dilerim.

» Hayatı yapamayacağımız şeyleri istemekle geçirdiğimiz söylenir. Oysa enerjimiz tüm hayatıı zorlar. Yeter ki kendimize ve arkadaşlarımızın gücüne inanalım. Yeni yılda inancımızı pekiştirmemiz ve mutlu olmamız dileklerimle..

Yine yeni bir yıl var kapımızda. Geleceğinizi oluşturacak her yeni gün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi mutlu edecek şekilde olsun! İyi Seneler!

2015 Yeni Yıl mesajları


Mutluluk yağmurları altında şemsiyesiz kalman dileğiyle…Nice mutlu yıllara.

Görüyorum. Bu yıl yaşamında büyük değişikler olacak. Bol bol gezecek, okuyacak, film izleyecek, kendine vakit ayıracaksın. Not: Gönderen patronun, kovuldun.

Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını… Yeni bir gelecek sunar bize ve yeni bir başlangıç… Yeni yılınız kutlu olsun…yeni yıl mesajları yılbaşı kartları yılbaşı smsleri 2015  

Yeni yılda hayatı tutabilmek, sevgiyi kaçırmamak, keşke dememek için düşlerini ikiyle çarp bu kez ve onları gerçekleştirecek zamanı ayır kendine. Mutlu Yıllar!

Ho ho ho! Mutlu yıllar! Yepyeni bir yıla sevgiyle, sevenlerinizle, sevdiklerinle merhaba de? Noel Baban…

Her yeniyıl bir başka güzel.. 2015 yeniyıl sizlere hayatınız boyunca unutamayacağız güzellikler yaşatsın. Yeniyıl ınız kutlu olsun.

2015 En Güzel Yeni Yıl Kutlama Mesajları 2015 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalacak.

2015 daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamında güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep seninle olsun.

Yeni yılın sana ve tüm sevdiklerine sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Mutlu Yıllar!

2015 yılbaşı mesajları

2015 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalıyor. Umarım 2015 size daha fazla umut, daha fazla sevinç ve daha fazla mutluluk getirir. MUTLU SENELER…

Geleceği oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi daha da mutlu etmesi dileğiyle. Mutlu Yıllar!

Her Yeni Yıl, yeni tazelenen umutların, çoğalan sevgilerin habercisidir. 2015 yılı da böyle olsun ama hep güzel olsun.. Nice Yıllara..

Yılı öyle bir yıl olsun ki, 2015 yılının tüm olumsuzluklarını bize unutturabilsin.. İsteklerimizin gerçekleşeceği bir yıl dileğiyle..

Bulutsuz gökyüzü senin olsun demiştim; ümitlerin solmasın, tükenmesin diye. Yeni yılda hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğiyle.. İyi yıllar!

Her Yeni Yıl, yeni tazelenen umutların, çoğalan sevgilerin habercisidir. 2015 yılı da böyle olsun ama hep güzel olsun.. Nice Yıllara..

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice yıllara!
Sponsorlu Baglantılar
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
zehra ozsu 4 yıl önce

Herkesin yeni yilini candan ve isten kutlarim nece senelere insallah

Misafir Avatar
zehra ozsu 4 yıl önce

Herkesin yeni yilini candan ve isten kutlarim nece senelere insallah

Misafir Avatar
zehra ozsu 4 yıl önce

Herkesin yeni yilini candan ve isten kutlarim nece senelere insallah

Misafir Avatar
zehra ozsu 4 yıl önce

Herkesin yeni yilini candan ve isten kutlarim nece senelere insallah

Misafir Avatar
behcet tetik 4 yıl önce

sifreler dogru da olsa facebook gogllle+ tivitter acilmiyor paylasmada
yapmiyor huzun dolu bi yilbasi geciriyoruz

Misafir Avatar
dogukan demir 4 yıl önce

Vallahi çok iyi

Misafir Avatar
nazmi çakır 4 yıl önce

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice yıllara!

18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Günü Çanakkale...
Çanakkale zaferi, çanakkale zaferi ile ilgili yazı konusu hakkında 18 mart çanakkale zaferi, 18 mart çanakkale...

Haberi Oku