Teknoloji:
İphone 6 Özellikleri - İphone 6 Fiyatı 2014 ve İphone 6S
 Apple'den yine bomba bir telefon. Teknoloji devi olan Apple her yeni bir telefonunda farklı bir tasarım farklı bir uygulama ve ilginç özellikleriyle akıllı telefonların yanında. En son çıkardığı İphone 6 telefonunu merak eden arkadaşlara biraz bilgi vermek istedik.

Apple'ın uzun zamandır gündemde olan ve beklenen telefonu İPhone 6 kendini Tayvan'da gösterdi.Son zamanlarda Türkiye'de gündemde olan IPhone 6 uzun zamandır bekleniyordu fakat son günlerde telefon kendini arka plan atmış ve gündemden düşmeye başlamıştı.

IPhone 6'nın siyah görüntülerinin paylaşılması telefonunu tanıtımına kısa bir süre kaldığını gösteriyor.Iphone 6'nın Türkiye'deki  fiyat aralığının ne kadar olacağı henüz biliniyor.


Ünlü yarış pilotu olan Jimmy Lin'in çektirmiş olduğu bir resimde Iphone 6'nın görülmesi telefonu uzun zamandır bekleyenlerin tahminlerini netleştiren bu fotoğraf ile ilgili açıklamada bulunan ünlü pilot Jimmy Lin Açıklamasında;Yeni telefonum çok güzel daha büyük ekran ve köşelere kavis verilmiş olması elde daha sağlam durmasını sağlıyor diyerek Yeni telefonum Iphone 6 olduğunu ve alüminyum bir kasaya sahip olduğunu belirten Jimmy Lin telefonun bazı eksiklerinin olduğunu da belirtti.

San Francisco'da WWDC etkinliğine ev sahipliği yapacak olan Moscone Center etrafında iOS 8  çok dikkat çeksede IPhone 6'dan henüz hiçbir iz yok.Buğün ayrıca  Mac OS X 10.10 için bir "X" modelinin tanıtımın yapılması bekleniyor.iOS 8 ve MAC OS X afişleri görüntülendi ama kullanıcılar şuanda Iphone 6'yı bekledikleri için pek ilgi olmadı.
Sponsorlu Baglantılar
Anahtar Kelimeler
İphone 6
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Google yeni domaine ile piyasada
Google için biг deviг sona eгdi. İnteгnet devi Google, Alphabet'e geçiş süгecini tamamladı; buna...

Haberi Oku