Televizyon:
Medcezir 54.Bölüm Fragmanı 26 Aralık 2014 Yaman Öldü mü
Medcezir bu haftaki bölümünde Cengiz Yaman'a kurşun sıkıyor ve Yaman yaralanıyor. Bunun üzerine Selim Bey Yaman karşısında çok üzgün ve ağlarak oğlum ölüyor ambulans diye bağırması dizide bir reyring patlamasının olacağının göstergesi. Daha önce çıkan dedikodu haberinde Çağatay Ulusoy ile Hazal Kaya aynı dizide yer alacak. Bunun üzerine böyle bir sahne yapıldığı akıllarda. Tahmin ettiğimiz bu olayda Yaman yaralı ve Medcezir'e devam edecek gibi görünüyor.

Medcezir Çağatay Ulusoy Diziden ayrıldı mı Yaman Öldümü

Ay Yapım’ın çok konuşulan, Sosyal Medyada ses getiren dizisi Medcezir dün akşam Yaman’ın vurulması ile yürekleri ağza getirdi. Nadir Beyin adamı Cangiz tarafından pompalı tüfekle bölüm sonunda sırtından vuruldu. Önce Selim Beyin sol koluna kurşun isabet etti. Acı ile kıvranan manevi babasını gören Yaman, ikinci kurşundan korumak için kendisini siper etti. Bu esnada gelen kurşun sırtına isabet etti. Selim’in kollarına yığılan Yaman, Selim Beyin Yaman… Oğlum… Yardım edin oğlum ölüyor sözleriyle gözlerini kapattı. Bu acı sahneler, izleyenlerin yüreklerini dağladı..

Medcezir 54.Bölüm Fragmanı Youtube 

Sibel’in sürpriz bir şekilde ortaya çıkmasıyla Yaman ve Orkun'un konuşması yarım kalır. Bu olaylı geliş, korktukları gibi Yaman ve Mira arasında değil, gruptaki kızlar ve erkekler arasında kriz yaratır. Erkeklerin ilişkilere bakış açıları nedeniyle iki kutba ayrılırlar. Bu ayrılık giderek büyür ve bir savaşa dönüşür. Bu savaş Mert’le Eylül’ün ilişkisinde de bir dönüm noktası olur. Mert ilk defa Eylül’ün olmadığı tarafta yerini alır.

Orkun sıcağı sıcağına, Yaman'ın üzerine gitmeye kararlıdır. Ama Mira Yaman'la tekrar arasının bozulmasını göze alamaz ve gerçek ne olursa olsun, bilmek istemediğini söyler. Mira için bu konu kapanmıştır.

Öte yandan Nadir Baktıroğlu, Cengiz’e kolayca teslim olmayacaktır. Nadir’in çaktığı kibrit Selim’i ve Yaman’ı da içine alacak kocaman bir yangının ilk kıvılcımı olur.

Mira şüphelerinin doğru olduğunu öğrendiğinde Yaman’ı sonsuza kadar kaybetmeye çok yakın olduğundan habersizdir.

Şimdi ne olacak? Yaman öldü mü? Yoksa ağır yaralandı mı? Yaman ölürse diziden ayrılacak demektir. Haftaya 54.bölümde bu sorunun cevabını bulacağız.

Çağatay Ulusoy ve Hazal Kaya 

Bilindiği gibi Aralık ayı başında Sina Koloğlu köşesinde, Tv8’de Hazal Kaya’nın 'Maral' dizisinde, Aras Bulut İynemli değil Çağatay Ulusoy’un oynayacağını iddia etmişti. Ben bu habere her ne kadar asparagas haber desem de, ateş olmadan duman çıkmaz derler ya… Koloğlu’nun da kulağına böyle bir haber çalındı ki, bu haberi yazdı. Söz konusu kanaldan Çağatay Ulusoy’a teklif gelmiş olabilir. Daha sonra bu habere paralel bir haber daha çıktı. Nihat Doğan'a Survivor All Star yarışmasına katılması için teklif götürülmüş. Haberde, Nihat Doğan’ın istediğini Çağatay Ulusoy bile istemedi. Rekor ücret isteyen Doğan, en popüler oyuncuları bile geçti diye bir haber çıktı. Bu haberden de akla gelen Çağatay Ulusoy’a da böyle bir teklif götürmüş olabilir mi?

Gelelim Ay Yapım Medcezir cephesine… Medcezir’in Yaman’ı Çağatay Ulusoy diziden yıl ortasında ayrılacak haberlerine; Bir karakter genelde diziden öldürülerek ayrılır. Medcezir’den Çağatay Ulusoy’un ayrılması için Yaman’ın öldürülmesi gerekir. Ve dün akşam 53.bölümde o oldu, Yaman vuruldu. Sahneye bakılırsa Selim Beyin kucağında can verdi. Ender Serez de (Mine Tugay), trafik kazasında öldürülmüş diziden ayrılmamış mıydı. Çağatay Ulusoy’un ilk dizisi Adını Feriha Koydum’da Feriha da (Hazal Kaya) kurşunlara hedef olmuş, öldürülmüş diziden ayrılmıştı.

Yaman gerçekten öldü mü? Yaman’ın ölmesi diziden ayrılması demek olduğu herkes biliyor. Bütün bunlar olumsuz seneryolar. Ben kendi adıma Yaman’ın ölmediğini, sadece yaralandığını, diziden ayrılmayacağını söylemek istiyorum.

Bu dizi devam edecek, Çağatay Ulusoy da Medcezir’den ayrılmayacak. Bütün bu dedikoduları desteklercesine böyle bir sahne gerekli miydi? Akıllı senaristimiz Ece Yörenç, diziye heyecan katmak, reyting almak, ilgi çekmek ve bu dedikodu rüzgarlarını kendi lehine çevirmek  için düşünmüş ve senaryoyu böyle yazmış olabilir.

Çağatay Ulusoy’un da şayet doğru ise bu teklifi de kibarca red ettiğini düşünüyorum. Geçen yaz aylarında böyle bir teklif kendisine yapıldığınını Akşam Gazetesi’nden Önder sarıoğlu yazmıştı. Bir üst düzey Tv yöneticisi iki film projesi için imza atması karşılığında hemen iki milyonu ödemeyi teklif etmişti.  Çağatay Ulusoy’da nazik bir cevapla reddetmişti.

O zaman Ulusoy, ‘Her şey yolunda giderken sadece para için bilinmez bir projeye imza atıp, bulunduğum noktayı tehlikeye atamam’ demişti. Çağatay Ulusoy’un şayet bu duruşu devam ediyorsa, Medcezir’den de ayrılmayacak, sevenlerini üzmeyecektir.

Peki ne zaman olur, Medcezir sezon sonunda final yapar, bu işler olur. İstediği parayı da, rolü de kapar. Yanlış anlaşılmasın, ben de herkes gibi Hazal Kaya ile oynamasını isterim, ama şimdi yeri ve zamanı değil. Daha önce de yazdım, önümüzdeki yaz Çağatay Ulusoy çekeceği sinema filminde pek ala Hazal Kaya ile oynayabilir. Tabii Hazal Kaya'nın kabul etmesi şartıyla.

Şurası bir gerçek ki, Çağatay Ulusoy’un ayrıldığın haftasında Medcezir zorunlu final yapmak zorunda kalır, bu böyle bilin
Sizlerde Medcezir hayranları olarak bu konu hakkında yorumlarınızı bu başlık altından bizlerle paylaşabilirsiniz.
Hem Medcezir, hem de Çağatay Ulusoy hakkında hayırlısı ne ise o olsun.

Milliyet/ Abdurrahman Balcılar 

Sponsorlu Baglantılar
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
AZRA ER 4 yıl önce

ölmeeee yammmmannnnnnnn

Misafir Avatar
bahar 4 yıl önce

yaman sakın filimden çıkmasın çağatay ulusoy medcezirde oynasın nolur yaman ölmesin

Misafir Avatar
huseyin 4 yıl önce

dizi bitmesin

Misafir Avatar
esra yılmaz 4 yıl önce

Olmesin

Misafir Avatar
ibrahim 4 yıl önce

Yaman sakın çıkmasın

Misafir Avatar
ibrahim 4 yıl önce

Yaman sakın çıkmasın

Misafir Avatar
tanemsu 4 yıl önce

Yaman ölürse dizi biter hiç bir anlamı olmaz kimsede izlemez bu senaristleride anlamam yaa dizi çok iyi gider izlenir tutmuştur senarist en sevilen oyuncuyu öldürür film içine eder sakın böyle bir hata yapmayın ölecek biri varsa orkun ,cengiz yada turunç nadir olmalı

Misafir Avatar
ayşe 4 yıl önce

Yaman ölmesin dizi devam etsin ya yaman mira olmasa dizi bir boka benzemez medcezir bitmesini istemiyoruz

HAFTANIN EN ÇOK İZLENEN FİLMİ GENİŞ AİLE’NİN...

Haberi Oku